سرخ های شهرباران همچنان در حسرت برد خانگی
تاریخ: ۱۱:۴۳ :: ۱۳۹۷/۰۶/۰۹
سپیدرود صفر – صفر نفت آبادان

دیدار تیم های سپیدرود رشت و نفت آبادان با تساوی بدون گل به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و نفت آبادان از ساعت ۱۹:۱۰ در ورزشگاه سردار جنگل و در حضور بیش از هفت هزار تماشاگر برگزار شد که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به […]

دیدار تیم های سپیدرود رشت و نفت آبادان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و نفت آبادان از ساعت ۱۹:۱۰ در ورزشگاه سردار جنگل و در حضور بیش از هفت هزار تماشاگر برگزار شد که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

داور:امیر عرب براقی

کمک‌ها:رحیم شاهین – یوسف مغروری

اخطار: وفا هخامنش و سیروان قربانی از نفت آبادان، محمدرضا مهدوی از سپیدرود رشت

اخراج:سیروان قربانی (نفت آبادان)

گل‌:

در نیمه اول سپیدرود در اوایل بازی توپ و میدان را در اختیار داشت اما نفت ابادان در اواخر نیمه بازی را در اختیار گرفت و روی ضربات اکبر ایمانی خطرناک ظاهر شد اما در این نیمه توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا بازی با تساوی به پایان برسد.

در نیمه دوم سپیدرود باز هم بازی را خوب شروع کرد و روی بعضی‌ صحنه‌ها مثل ضربه دیدنی یعقوب کریمی خطرناک ظاهر شد. نفت آبادان هم که تاکنون بردی در کارنامه نداشته با توجه به ۱۰ نفره شدن در ۱۰ دقیقه پایانی، بازی را کنترل کرد و البته این تیم هم روی ضربه کرار  در این نیمه خطرناک ظاهر شد اما در نهایت دو تیم با تساوی بدون گل بازی را به پایان رساندند.

سپیدرود با این تساوی از ۶ بازی به امتیاز ۲ رسید و نفت آبادان هم ۵ امتیازی شد. وجه مشترک دو تیم تا هفته ششم عدم پیروزی است و هر دوتیم تا این هفته بردی کسب نکردند.

پاسخی بگذارید