با کسب 4 نشان رنگارنگ؛
تاریخ: ۱۴:۱۸ :: ۱۳۹۶/۱۱/۱۹
سومی گیلان در مسابقات انتخابی تیم بزرگسالان کاراته

کاراته کاهای گیلانی با کسب چهار نشان رنگارنگ در مسابقات انتخابی تیم کاراته بزرگ‌سالان موفق به کسب مقام سومی این مسابقات شدند. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، رقابت‌های کاراته انتخابی تیم ملی بزرگ‌سالان به مناسبت دهه مبارک فجر و یادواره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان به میزبانی به میزبانی […]

کاراته کاهای گیلانی با کسب چهار نشان رنگارنگ در مسابقات انتخابی تیم کاراته بزرگ‌سالان موفق به کسب مقام سومی این مسابقات شدند.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، رقابت‌های کاراته انتخابی تیم ملی بزرگ‌سالان به مناسبت دهه مبارک فجر و یادواره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان به میزبانی به میزبانی سنندج و در سالن آزادی این شهر با شرکت ۴۹۷ کاراته در شش وزن برگزار شد.

در این رقابت‌ها، تیم گیلان با کسب یک مدال طلا، دو نقره و یک برنز پس از تیم‌های تهران و کرمانشاه به مقاومی سوم نائل آمد، مهدی رحیمی نژاد در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم تنها مدال طلای گیلان در این مسابقات را کسب کرد، محمدمهدی قاهری در وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم و جواد رنجبر در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم دو نقره گیلان در این مسابقات را به ارمغان آوردند و درنهایت الیاس محمدزاده در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم تک برنز گیلان در این مسابقات را از آن خود کرد.

تهران قهرمان این مسابقات موفق به کسب دو مدال طلا، دو مدال نقره و چهار مدال برنز شد. کرمانشاه با کسب یک مدال طلا و دو مدال نقره، نائب قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد، تیم‌های کرمان، کردستان، مرکزی، قزوین، البرز، آذربایجان شرقی و چهارمحال و بختیاری به ترتیب در رده‌های چهارم تا دهم جای گرفتند.

پاسخی بگذارید