تاریخ: ۱۴:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۲/۰۵
سه مدال خوش رنگ حاصل تلاش تکواندوکاران گیلانی در جام فجر

در پایان بیست و نهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی تکواندو جام فجر، تکواندوکاران گیلانی موفق به کسب سه نشان خوش‌رنگ شدند. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، در پایان رقابت‌های بین‌المللی تکواندو جام فجر، سه تکواندوکار گیلانی موفق به کسب دو نشان طلا و یک نشان نقره شدند. آرمین هادی […]

در پایان بیست و نهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی تکواندو جام فجر، تکواندوکاران گیلانی موفق به کسب سه نشان خوش‌رنگ شدند.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، در پایان رقابت‌های بین‌المللی تکواندو جام فجر، سه تکواندوکار گیلانی موفق به کسب دو نشان طلا و یک نشان نقره شدند.

آرمین هادی پور در وزن منفی ۵۴ کیلوگرم با چهار پیروزی متوالی موفق به کسب مدال طلا شد، وی در دیدار نخست مقابل محمد حسینعلی از افغانستان با نتیجه ۱۳ بر صفر پیروز شد، در مرحله یک‌چهارم پایانی با نتیجه ۴۲ بر ۹ مقابل محمد شهید از پاکستان به پیروزی دست‌یافت، در مرحله نیمه پایانی به مصاف آرش صلاحی نژاد از ایران رفت و با نتیجه نزدیک ۱۳ بر ۱۰ به پیروزی دست‌یافت.

تکواندوکار گیلانی وزن منفی ۵۴ کیلوگرم در دیدار پایانی به مصاف ابراهیم صفری از ایران رفت و با پیروزی ۱۲ بر هشت موفق شد مدال طلا کسب کند.

گیلان در این رقابت‌ها موفق به کسب یک مدال طلا و یک مدال نقره در بخش بانوان شد؛ فاطمه مداحی در وزن منفی ۴۶ کیلوگرم به مدال نقره دست‌یافت، در این وزن فاطمه آقا بیک به مدال طلا و راضیه اکبری و نرگس عرفانی مدال برنز مشترک دست یافتند.

طیبه پارسا سومین مدال گیلانی‌ها در جام فجر را کسب کرد، وی در وزن منفی ۵۷ کیلوگرم بااقتدار بر سکوی نخست ایستاد و میترا نصیری در این وزن به نقره دست‌یافت؛ زهرا حسینی و طیبه اکبری مدال برنز مشترک این وزن را کسب کردند.

به گزارش فارس، در پایان رقابت‌های جام فجر به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳٫۶ امتیاز در رتبه‌بندی المپیکی تعلق گرفت.

پاسخی بگذارید