تاریخ: ۱۲:۳۹ :: ۱۳۹۷/۰۲/۱۱
سه تکواندوکار گیلانی در لیست نهایی رقابت های آسیایی ویتنام

سه تکواندوکار گیلانی در لیست نهایی نفرات اعزامی به بیست و سومین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا در ویتنام قرار گرفتند.  به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، با پایان رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو، آرمین هادی پور در بخش مردان و طیبه پارسا و سودابه پور صادقی در بخش زنان در لیست نهایی مسافران اعزامی به […]

سه تکواندوکار گیلانی در لیست نهایی نفرات اعزامی به بیست و سومین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا در ویتنام قرار گرفتند.

 به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، با پایان رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو، آرمین هادی پور در بخش مردان و طیبه پارسا و سودابه پور صادقی در بخش زنان در لیست نهایی مسافران اعزامی به رقابت‌های آسیایی ویتنام قرار گرفتند.

هادی پور در سال ۹۷ موفق به کسب دو مدال در رقابت‌های بین‌المللی شد؛ وی در رقابت‌های بین‌المللی تکواندو جام فجر با چهار پیروزی متوالی موفق به کسب مدال طلا در وزن منفی ۵۴ کیلوگرم شد؛ تکواندوکار گیلانی تیم ملی ایران در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا به دلیل آسیب‌دیدگی به مدال نقره دست‌یافت تا در سال ۹۷ با کسب دو مدال، امید اول گیلانی‌ها در کسب مدال رقابت‌های آسیایی باشد.

طیبه پارسا در وزن منفی ۵۷ کیلوگرم با شرکت در رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو و سودابه پور صادقی در وزن منفی ۴۹ کیلوگرم با کسب سهمیه در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا، در لیست نهایی نفرات اعزامی به ویتنام قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری فارس، بیست و سومین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا از پنجم خردادماه به مدت دو روز به میزبانی هوشیمینه ویتنام برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید