تاریخ: ۱۲:۱۷ :: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
سارا بهمن یار تنها نماینده گیلان در نخستین کاراته وان ۲۰۱۸

کاراته کای گیلانی در قالب تیم ملی کاراته بانوان ایران برای شرکت در بازی های کاراته وان ۲۰۱۸ به پاریس اعزام شد. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، سارا بهمن یار کاراته کای گیلانی تیم ملی بانوان برای شرکت در نخستین مرحله رقابت های کاراته وان ۲۰۱۸ که در […]

کاراته کای گیلانی در قالب تیم ملی کاراته بانوان ایران برای شرکت در بازی های کاراته وان ۲۰۱۸ به پاریس اعزام شد.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، سارا بهمن یار کاراته کای گیلانی تیم ملی بانوان برای شرکت در نخستین مرحله رقابت های کاراته وان ۲۰۱۸ که در تاریخ ششم تا هشتم بهمن‌ماه به میزبانی پاریس برگزار می شود، عازم فرانسه شد.

ملی پوشان ایران پیش از آغاز بازی های کاراته وان پاریس در اردوی مشترکی با همتایان خارجی شرکت خواهند کرد تا با آمادگی کامل در این مسابقات حضور پیدا کنند.

سارا بهمن یار نابغه گیلانی تیم ملی کاراته ایران پس از کسب مدال نقره در کاراته وان ۲۰۱۷ ژاپن و جهش خیره در رنکینگ جهانی با مجموع ۶۴۵ امتیاز و کسب رتبه ۴۰ جهانی جواز حضور در بازی های کاراته وان ۲۰۱۸ را بدست آورد. آویشن باقری دیگر شانس گیلان برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ با توجه به قرارگیری در رتبه ۷۷ جهانی، نتوانست جواز حضور در کاراته وان ۲۰۱۸ پاریس را بدست آورد.

به گزارش فارس، نخستین مرحله از لیگ جهانی در سال ۲۰۱۸ (کاراته وان) در تاریخ ۲۶ تا ۲۸ ژانویه (ششم تا هشتم بهمن‌ماه) به میزبانی پاریس و در سالن پیر دو کوبرتن با حضور تقریبی ۸۰۰ کاراته کا برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید