در رقابت های آسیایی جاکارتا؛
تاریخ: ۲۲:۲۱ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
سابریست گیلانی از کسب مدال بازماند

سابریست گیلانی تیم ملی بانوان شمشیربازی کشورمان با شکست مقابل رقیب ب از کسب مدال دربازی‌های آسیای جاکارتا بازماند. به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، فائزه رفیعی سابریست گیلانی تیم ملی شمشیربازی کشورمان در اسلحه سابر انفرادی در مرحله مقدماتی با کسب دو پیروزی و سه شکست به جمع ۱۶ سابریست برتر راه یافت. وی […]

سابریست گیلانی تیم ملی بانوان شمشیربازی کشورمان با شکست مقابل رقیب ب از کسب مدال دربازی‌های آسیای جاکارتا بازماند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، فائزه رفیعی سابریست گیلانی تیم ملی شمشیربازی کشورمان در اسلحه سابر انفرادی در مرحله مقدماتی با کسب دو پیروزی و سه شکست به جمع ۱۶ سابریست برتر راه یافت.

وی در مرحله مقدماتی مقابل جیسو یون از کره جنوبی با نتیجه یک‌بر پنج، دیا پیرماتاساری از اندونزی با نتیجه سه بر پنج و شیهومی فوکوشیما از ژاپن با نتیجه سه بر پنج شکست خورد و در برابر لینلی چای از کامبوج با نتیجه پنج‌بر سه و رابینا تاپا از نپال با نتیجه پنج‌بر صفر به پیروزی دست‌یافت.

سابریست گیلانی تیم ملی بانوان در جدول ۱۶ تایی به مصاف جیارو جیان از چین رفت و با شکست ۱۳ بر ۱۵ مقابل سابریست چینی از کسب مدال بازماند، وی در حالی بازی را با شکست به پایان رساند که در راند نخست با نتیجه هشت بر هفت از رقیب پیش بود.

نجمه سازنچیان دیگر سابریست تیم ملی کشورمان با کسب دو پیروزی و دوشکست به جدول ۱۶ تایی راه یافت، وی در این مرحله با شکست ۱۱ بر ۱۵ مقابل دیا پیرماتاساری از اندونزی شانس کسب مدال را از دست داد.

به گزارش فارس، تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر بانوان کشورمان برای نخستین بار بعد از انقلاب اسلامی ایران دربازی‌های آسیایی شرکت کرده است و در ادامه بازی‌های آسیایی جاکارتا در سابر تیمی با ترکیب فائزه رفیعی، نجمه سازنچیان، کیانا باقرزاده و پریماه برزگر شانس خود را برای کسب مدال آزمایش می‌کند.

پاسخی بگذارید