دارنده نشان طلای جهان :
تاریخ: ۱۲:۲۲ :: ۱۳۹۷/۰۱/۰۳
رویایم کسب مدال طلای المپیک به عنوان اولین بانوی گیلانی است

قهرمان گیلانی کاراته آسیا گفت: تمریناتم را برای مسابقات انتخابی تیم ملی از امروز (جمعه) از سر گرفته‌ام و می‌خواهم با تلاش و پشتکار، از بازیکنان فیکس تیم ملی باشم. آویشن باقری امروز در گفت‌وگو با خبرکزاری فارس در انزلی اظهار کرد: پس از چند روز استراحت، تمریناتم را از امروز (جمعه) برای شرکت در […]

قهرمان گیلانی کاراته آسیا گفت: تمریناتم را برای مسابقات انتخابی تیم ملی از امروز (جمعه) از سر گرفته‌ام و می‌خواهم با تلاش و پشتکار، از بازیکنان فیکس تیم ملی باشم.

آویشن باقری امروز در گفت‌وگو با خبرکزاری فارس در انزلی اظهار کرد: پس از چند روز استراحت، تمریناتم را از امروز (جمعه) برای شرکت در مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگ‌سالان از سر گرفته‌ام و می‌خواهم با تلاش و پشتکار به‌عنوان یکی از یاران اصلی تیم ملی، راهی المپیک شوم.

وی با بیان اینکه در سال ۹۶ به خود نمره کامل را می‌دهد گفت: مدل طلای بازی‌های جهانی و همچنین طلای بازی‌های آسیایی مهم‌ترین عناوینی است که در سال گذشته کسب کرده‌ام؛ می‌خواهم این روند خوب را در سال پیش رو و در رده بزرگ‌سالان ادامه دهم.

باقری با اشاره به اینکه می‌خواهد اولین بانوی مدال‌آور گیلانی در المپیک باشد افزود: مسئولین گیلانی حمایت خوبی از کاراته گیلان داشته‌اند که امیدوارم این حمایت ادامه‌دار باشد. می‌خواهم با حضور در المپیک ۲۰۲۰ ضمن شکستن طلسم بی مدالی گیلانی‌ها در المپیک پس از مدال مرحوم نامجو، به‌عنوان اولین بانوی مدال‌آور گیلانی در المپیک، نامم ثبت شود.

پاسخی بگذارید