میعاد یزدانی : موقعیت‌های پرشماری مقابل نفت داشتیم
گروه: اخبار / فوتبال
تاریخ: ۱۱:۵۳ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
روانخواه آرامش را به سپیدرود تزریق کرد

وینگر باشگاه سپیدرود گفت: بازگشت امید روانخواه به سپیدرود باعث ایجاد آرامش در تیم شده است و بازیکنان توانستند بازی بهتری از خود به نمایش بگذارند. میعاد یزدانی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت بابیان اینکه پس از ۵ باخت متوالی توانستیم پیروزی روحیه بخشی به دست بیاوریم اظهار کرد: با تغییراتی که در […]

وینگر باشگاه سپیدرود گفت: بازگشت امید روانخواه به سپیدرود باعث ایجاد آرامش در تیم شده است و بازیکنان توانستند بازی بهتری از خود به نمایش بگذارند.

میعاد یزدانی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت بابیان اینکه پس از ۵ باخت متوالی توانستیم پیروزی روحیه بخشی به دست بیاوریم اظهار کرد: با تغییراتی که در کادر فنی سپیدرود ایجاد شد و تمرینات مثبتی که در تعطیلات نیم‌فصل انجام دادیم با آمادگی بالا به مصاف نفت تهران رفتیم، در یک بازی تهاجمی به کمک هواداران و با لطف خدا به پیروزی دل‌چسب در برابر نفت دست‌یافتیم.

وی تصریح کرد: انگیزه بالایی برای دیدار مقابل نفت تهران داشتم و از روانخواه بابت اعتمادی که به من داشتند سپاسگزارم، خوشحالم که توانستم اولین گلم در لیگ برتر برای سپیدرود را به ثمر برسانم و روند رو به رشدم ادامه خواهد داشت.

وینگر سپیدرود رشت بابیان اینکه بازگشت روانخواه به سپیدرود مثبت بود افزوذ: ورود روانخواه به سپیدرود باعث تزریق آرامش به تیم شد، وی در کنار زمین مدام بازیکنان را تشویق می‌کرد که این تشویق حتی پس از خراب کردن موقعیت نیز ادامه داشت، این آرامش باعث شد که موقعیت‌های پرشماری داشته باشیم که می‌توانستیم با نتیجه‌ای بهتر پیروز از زمین بیرون بیاییم.

یزدانی گفت: حضور آقای بیات به‌عنوان مالک ازنظر روحی روانی تأثیر مثبتی بر تیم داشت و با پرداخت‌های مالی که به تیم داشتند توانستند نقشی مثبت در تیم ایفا کنند.

پاسخی بگذارید