تاریخ: ۲۳:۳۸ :: ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
رسولی : جام ستارگان موثر در شکوفایی استعداد کاراته کاهای گیلانی است

رئیس هیأت کاراته استان گیلان گفت: جام ستارگان باعث شکوفایی استعدادهای قهرمانان گیلانی می‌شود و در مسابقات جام قهرمانی کشور موفق به کسب مقام سومی شدیم. رضا رسولی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با اشاره به برگزاری جام ستارگان اظهار کرد: این جام با دو هدف برگزار شد. نخستین هدف ایجاد انگیزه […]

رئیس هیأت کاراته استان گیلان گفت: جام ستارگان باعث شکوفایی استعدادهای قهرمانان گیلانی می‌شود و در مسابقات جام قهرمانی کشور موفق به کسب مقام سومی شدیم.

رضا رسولی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با اشاره به برگزاری جام ستارگان اظهار کرد: این جام با دو هدف برگزار شد. نخستین هدف ایجاد انگیزه در بین نونهالان و نوجوانان است که به سمت کاراته کشیده شوند و هدف دوم ایجاد انگیزه و هدف برای قهرمانان استانمان بود.

وی از پرداخت جایزه دو میلیون و ۵۰۰ هزارتومانی به شرکت‌کنندگان در جام خبر داد و افزود: این جام باعث تقویت و شکوفایی استعدادهای قهرمانان کاراته گیلان می‌شود و برای نخستین بار در مسابقات جام قهرمانی کشور موفق به کسب مقام سومی شدیم.

رسولی با اشاره به عدم حضور کاراته‌کارهای پسر گیلانی در تیم ملی بزرگ‌سالان گفت: اگر در زمان مناسب می‌توانستیم برنامه‌ریزی صحیح کنیم دچار این مشکل نمی‌شدیم و برای نخستین بار در تاریخ ۳۰ ساله کاراته کشور از گیلان نماینده‌ای در تیم ملی بزرگ‌سالان مردان نداریم.

رئیس هیأت کاراته استان گیلان با اشاره به حضور دختران گیلانی در تیم ملی بزرگ‌سالان بیان کرد: آویشن باقری و سارا بهمن یار در اردوی تیم ملی حضور دارند. این دو قهرمان ارزنده از مربیان برجسته‌ای در گیلان بهره می‌برند و ما در هیأت سعی کردیم با بودجه‌ای که برای این بازیکنان در نظر گرفتیم بخشی از هزینه‌های جاری‌شان را تأمین کنیم، برای حضور این بازیکنان در مسابقات بین‌المللی برنامه‌ریزی می‌کنیم.

پاسخی بگذارید