با پیروزی در دیدارهای انتخابی؛
تاریخ: ۱۷:۰۷ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
راه یابی باقری و بهمن یار به اردوی تیم ملی کاراته

دو کاراته‌کای گیلانی با پیروزی‌های قاطعانه در مرحله دوم انتخابي تيم ملي بزرگ‌سالان بانوان كاراته، به اردوی تیم ملی راه یافتند. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، سارا بهمن یار و آویشن باقری دو کاراته کای گیلانی با شکست رقیبان در دومین مرحله انتخابی تیم ملی بزرگ‌سالان بانوان کاراته، […]

دو کاراته‌کای گیلانی با پیروزی‌های قاطعانه در مرحله دوم انتخابي تيم ملي بزرگ‌سالان بانوان كاراته، به اردوی تیم ملی راه یافتند.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، سارا بهمن یار و آویشن باقری دو کاراته کای گیلانی با شکست رقیبان در دومین مرحله انتخابی تیم ملی بزرگ‌سالان بانوان کاراته، به اردوی تیم ملی راه یافتند.

سارا بهمن یار در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم در دیدار نخست به مصاف فائزه چیذری رفت و با نتیجه دو بر یک رقیب خود را شکست داد.

کاراته‌کای گیلانی در دیدار دوم به مصاف زهرا طرازپور رفت و موفق شد با نتیجه سه بر دو به پیروزی دست یابد. بهمن یار با دو پیروزی متوالی جواز حضور در اردوی تیم ملی راه پیدا کرد.

آویشن باقری کاراته‌کای وزن منفی ۵۵ کیلوگرم برای راه‌یابی به اولین مرحله اردوی تیم ملی به مصاف زهرا کرم پور رفت و در دو دیدار با نتایج نزدیک یک بر صفر و دو بر یک مقابل رقیب قدر به پیروزی دست یافت.

به گزارش فارس، رقابت‌های انتخابی تیم ملی بزرگ‌سالان امروز (سه‌شنبه) در سالن شهید کبکانیان برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند.

پاسخی بگذارید