چراغپور همچنان با سپیدرود در ارتباط است
گروه: اخبار / فوتبال
تاریخ: ۱۳:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۴
رادنی دیدار: کناره گیری چراغپور از سپیدرود بخاطر مسائل مالی است

مسئول رسانه‌ای سپیدرود با اشاره به جدایی چراغپور از سپیدرود اظهار کرد: وی به دلیل عدم وصول مطالبات مالی‌اش از سپیدرود رشت موقتاً جداشده است. رادنی دیدار امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت، بابیان اینکه جلال چراغپور به‌عنوان مشاور و مدیر فنی با باشگاه سپیدرود قرار منعقد کرده بود، اظهار داشت: وی در […]

مسئول رسانه‌ای سپیدرود با اشاره به جدایی چراغپور از سپیدرود اظهار کرد: وی به دلیل عدم وصول مطالبات مالی‌اش از سپیدرود رشت موقتاً جداشده است.

رادنی دیدار امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت، بابیان اینکه جلال چراغپور به‌عنوان مشاور و مدیر فنی با باشگاه سپیدرود قرار منعقد کرده بود، اظهار داشت: وی در همان ابتدای قرارداد خواهان دریافت بخشی از مبلغ قراردادش بود و پس از مذاکره با مدیرعامل باشگاه قرار شد درصدی از قراردادش در اواسط مهرماه پرداخت شود.

دیدار ادامه داد: با سررسید موعد دریافت مطالبات چراغپور و عدم پرداختی، وی پس از دیدار مقابل استقلال تهران از حضور در سپیدرود عذرخواهی کرده و اعلام داشت به دلیل مشکلات مالی که دارد تا زمانی که بخشی از قراردادش را دریافت نکند به تیم بازنخواهد گشت لیکن وی همچنان با باشگاه سپیدرود در ارتباط است.

مسئول رسانه‌ای سپیدرود با اشاره به پیوستن دوباره عشوری زاد به کادر فنی سپیدرود گفت: وی به دلیل اختلافی که با یکی از اعضای کادر فنی سپیدرود (امید رضا روانخواه) داشت بعد از بازی مقابل پیکان تهران با اعلام به سرپرست باشگاه از حضور در سپیدرود کناره‌گیری کرد و اینک پس از کنار رفتن آن مربی از سپیدرود، عشوری زاد پس از جلسه‌ای که با مدیرعامل، سرپرست و سرمربی باشگاه داشت مجدداً به سپیدرود بازگشته و در بازی مقابل سایپا نیز به‌عنوان دستیار علی نظرمحمدی بر روی نیمکت حضور داشت.

پاسخی بگذارید