برگزاری آزمون دان 3 و 4 تکواندو بانوان به میزبانی هیات تکواندو گیلان
تاریخ: ۱۸:۰۸ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۱
رئیس کمیته آزمون هیات تکواندو گیلان خبر داد

رئیس هیات تکواندو گیلان گفت: آزمون دان سه و چهار تکواندو بانوان با حضور ۲۳۵ شرکت‌کننده ظهر امروز (جمعه) به میزبانی هیات تکواندو گیلان و در سالن خانه تکواندو برگزار شد. فریبا یوسفی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به برگزاری آزمون دان سه و چهار تکواندو بانوان به میزبانی […]

رئیس هیات تکواندو گیلان گفت: آزمون دان سه و چهار تکواندو بانوان با حضور ۲۳۵ شرکت‌کننده ظهر امروز (جمعه) به میزبانی هیات تکواندو گیلان و در سالن خانه تکواندو برگزار شد.

فریبا یوسفی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به برگزاری آزمون دان سه و چهار تکواندو بانوان به میزبانی گیلان اظهار کرد: این آزمون ظهر امروز (جمعه) با حضور ۲۳۵ شرکت‌کننده از سراسر کشور زیر نظر هشت ممتحن کشوری و آذرمهر نماینده آزمون در خانه تکواندو گیلان برگزار شد.

رئیس کمیته آزمون هیات تکواندو گیلان گفت: این دوره زیر نظر آذرمهر مربی تیم ملی تکواندو برگزار شد و زهرا پاریاب نائب رئیس هیات هیات تکواندو گیلان، فاطمه ترکیبی مشاور عالی رئیس هیات تکواندو گیلان و میترا رحیمی رئیس کمیته داوران هیات تکواندو گیلان به‌عنوان سه ممتحن گیلانی و ندا زارع و طاهری از تهران، توکلی از اصفهان، میردار از مازندران و خوانساری از کرج به‌عنوان سه ممتحن غیر گیلانی ممتحنی این آزمون را عهده‌دار بودند.

وی از حضور ۸۵ تکواندوکار گیلانی در این آزمون خبر داد و افزود: نخستین دوره آزمون دان و پوم سه و چهار با روش نوین زیر نظر مربی تیم ملی در گیلان برگزار شد که نشان از اهمیت تکواندوی گیلان در سطح کشوری دارد.

یوسفی با اشاره به برگزاری دومین آزمون دان و پوم در گیلان بیان کرد: پیش‌ازاین در نخستین آزمون سال ۹۷ در گیلان، آزمون دان و پوم دو با حضور ۲۳۶ شرکت‌کننده در سیزدهم اردیبهشت‌ماه برگزار شد و آزمون دان و پوم سه و چهار دومین آزمون سال ۹۷ در گیلان است.

پاسخی بگذارید