گروه: اخبار
تاریخ: ۱۴:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۰

رئیس هیات کبدی گیلان گفت: با مدیر کل آموزش‌وپرورش استان گیلان نشستی خواهیم داشت تا ورزش کبدی را به مدارس برده و از سطح پایه در مدارس به کبدی کاران آموزش دهیم. حسین میربلوک در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از رشت، بابیان اینکه در اردوی جدید تیم ملی کبدی ایران نام یک گیلانی به چشم […]

رئیس هیات کبدی گیلان گفت: با مدیر کل آموزش‌وپرورش استان گیلان نشستی خواهیم داشت تا ورزش کبدی را به مدارس برده و از سطح پایه در مدارس به کبدی کاران آموزش دهیم.

حسین میربلوک در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از رشت، بابیان اینکه در اردوی جدید تیم ملی کبدی ایران نام یک گیلانی به چشم می‌خورد اظهار کرد: فرهاد رحیمی به همراه ۲۳ بازیکن دیگر به اردوی تیم ملی دعوت‌شده است که این اردو از یازدهم تا هفدهم آبان ماه ادامه خواهد داشت.

وی گفت: اردوی آماده‌سازی تیم ملی کبدی جهت حضور در بازی های آسیایی برگزار می‌شود، این بازی ها از اول آذرماه به میزبانی ایران در شهر گرگان و با حضور کشورهای صاحب‌نام آسیایی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه گیلان در دو بخش آقایان و بانوان در لیگ برتر صاحب نماینده است، افزود: تیم های کبدی آقایان و بانوان با درخشش در مسابقات لیگ برتر کبدی ایران به دور دوم صعود کردند. سرمربیگری تیم های بانوان و آقایان کبدی گیلان به ترتیب بر عهده حداد رحیمی و الهام شاهین می‌باشد که نقش بسزایی در موفقیت کبدی بازان استان داشته اند.

میربلوک با بیان اینکه مسئولین استانی باید توجه بیشتری به رشته کبدی در گیلان داشته باشند بیان کرد: با مدیر کل آموزش‌وپرورش استان گیلان نشستی خواهیم داشت تا ورزش کبدی را به مدارس برده و از سطح پایه در مدارس به کبدی کاران آموزش دهیم.

پاسخی بگذارید