کسب مدال نقره توسط نازنین ملائی
تاریخ: ۱۳:۲۵ :: ۱۳۹۷/۰۶/۰۲
دومین مدال گیلانی ها در جاکارتا؛

ملی‌پوش گیلانی تیم ملی روئینگ کشورمان در ماده تک‌نفره سبک‌وزن بازی‌های آسیایی جاکارتا موفق به کسب مدال نقره شد و این دومین مدال نقره گیلانی‌های حاضر در کاروان تیم ملی کشورمان در جاکارتا است. به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در رقابت‌های روئینگ بازی‌های آسیایی جاکارتا، نازنین ملائی در خط چهار با ثبت زمان ۸:۱۹٫۲۸ […]

ملی‌پوش گیلانی تیم ملی روئینگ کشورمان در ماده تک‌نفره سبک‌وزن بازی‌های آسیایی جاکارتا موفق به کسب مدال نقره شد و این دومین مدال نقره گیلانی‌های حاضر در کاروان تیم ملی کشورمان در جاکارتا است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در رقابت‌های روئینگ بازی‌های آسیایی جاکارتا، نازنین ملائی در خط چهار با ثبت زمان ۸:۱۹٫۲۸ در فینال ماده تک‌نفره سبک‌وزن به مدال نقره دست‌یافت و این دومین مدال نقره گیلانی‌های حاضر در کاروان تیم ملی کشورمان در جاکارتا است.

روئینگ سوار گیلانی تیم ملی کشورمان در مرحله مقدماتی با قرارگرفتن در خط سه با ورزشکاران تایلند، ویتنام، چین، هنگ‌کنگ و قزاقستان به رقابت پرداخت و با ثبت زمان ۸:۳۰٫۴۹ در رده دوم قرار گرفت، پان از چین با ثبت زمان ۸:۰۹٫۰۷ در مکان نخست این گروه قرار گرفت، گروهی که هر شش ورزشکار حاضر در آن به فینال صعود کردند.

در فینال این ماده دندان پان از چین با ثبت زمان ۸:۰۵٫۷۹ به مدال طلا و مان لی کا از هنگ‌کنگ با ثبت زمان ۸:۲۷٫۲۱ به مدال برنز دست‌یافتند، آلینا موچولا از قزاقستان با ثبت زمان ۸:۳۹٫۱۲، جیانچ انگوین از ویتنام با ثبت زمان ۸:۴۳٫۵۳ و آرین نیگری از تایلند با ثبت زمان ۸:۵۹٫۳۰ به ترتیب در مکان‌های چهارم تا ششم جای گرفتند.

به گزارش فارس، ملائی ۲۶ ساله دومین مدال نقره کاروان ۱۲ نفره گیلانی‌های عضو تیم ملی کشورمان در جاکارتا کسب کرد، پیش‌ازاین محمد رهبری در رشته شمشیربازی و در اسلحه سابر تیمی موفق به کسب مدال نقره شد.

پاسخی بگذارید