چهره 4 تیم صعود کننده به مرحله نیمه پایانی مشخص شد
تاریخ: ۲۲:۴۸ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۸
در پایان بازی های حذفی لیگ برتر والیبال؛

تیم‌های فولاد گیلان، وحدت جوانان ماسال، هیأت والیبال انزلی و هیأت والیبال رشت به مرحله نیمه پایانی لیگ برتر والیبال مردان ایران رسیدند. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، در پایان دور برگشت مرحله یک‌چهارم پایانی لیگ برتر والیبال مردان استان تیم‌های وحدت جوانان ماسال، فولاد گیلان، هیأت والیبال […]

تیم‌های فولاد گیلان، وحدت جوانان ماسال، هیأت والیبال انزلی و هیأت والیبال رشت به مرحله نیمه پایانی لیگ برتر والیبال مردان ایران رسیدند.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، در پایان دور برگشت مرحله یک‌چهارم پایانی لیگ برتر والیبال مردان استان تیم‌های وحدت جوانان ماسال، فولاد گیلان، هیأت والیبال انزلی و هیأت والیبال رشت با پیروزی مقابل رقبا و با توجه به بازی‌های دور رفت موفق به صعود شدند.

ابتدا تیم والیبال وحدت جوانان ماسال همانند دیدار رفت، با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل هیأت والیبال کوچصفهان در سالن ۲۲ بهمن کوچصفهان به برتری دست‌یافت، تیم فولاد گیلان نیز همانند دیدار رفت با نتیجه ۳ بر صفر مقابل ستارگان شمال چابکسر در ورزشگاه مجتمع آهوان چابکسر به برتری دست‌یافت، دیگر دیدار هم‌زمان این مرحله از ساعت ۱۷ بین تیم‌های مرداویچ سیاهکل و هیأت والیبال انزلی در سالن شهدا سیاهکل برگزار شد که با برتری ۳ بر صفر میهمان خاتمه یافت، انزلیچی‌ها در دیدار رفت نیز با نتیجه ۳ بر یک مقابل مرداویچ به پیروزی دست‌یافته بودند و با توجه به ۲ پیروزی موفق به صعود به جمع ۴ تیم پایانی شدند.

در آخرین بازی این مرحله و از ساعت ۱۸ دو تیم هیأت والیبال رشت و شهرداری لنگرود در سالن تختی رشت به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان تیم میزبان با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری دست‌یافت و با توجه به پیروزی ۳ بر یک مقابل شهرداری لنگرود در دیدار رفت موفق شد به‌عنوان آخرین تیم به مرحله نیمه پایانی صعود کند.

برچسب ها:

پاسخی بگذارید