محمد رهبری از کسب مدال بازماند
تاریخ: ۲۱:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۴
در رقابت‌های جهانی الجزایر رقم خورد؛

محمد رهبری سابریست گیلانی تیم ملی شمشیربازی ایران با شکست در برابر حریف رومانیایی از گردونه رقابت‌ها حذف شد. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، محمد رهبری در مرحله مقدماتی با ۶ پیروزی برابر نمایندگان کشورهای کانادا، امریکا، مصر، رومانی، انگلیس و هنگ‌کنگ به مرحله حذفی مسابقات شمشیربازی الجزایر […]

محمد رهبری سابریست گیلانی تیم ملی شمشیربازی ایران با شکست در برابر حریف رومانیایی از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، محمد رهبری در مرحله مقدماتی با ۶ پیروزی برابر نمایندگان کشورهای کانادا، امریکا، مصر، رومانی، انگلیس و هنگ‌کنگ به مرحله حذفی مسابقات شمشیربازی الجزایر صعود کرد.

رهبری در مرحله حذفی به مصاف شمشیربازی از رومانی رفت و در یک بازی نزدیک با نتیجه ۱۴ بر ۱۵ در برابر تدوسو شکست خورد و از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

ایران در این مسابقات با چهار شمشیرباز در اسلحه سابر حضور داشت که محمد فتوحی در مرحله یک سی و دوم پایانی از گردونه بازی‌ها حذف شد و مجتبی عابدینی و علی پاکدامن به ترتیب مقام‌های چهاردهمی و نوزدهمی این مسابقات را کسب کردند.

گفتنی است؛ پیش‌ازاین، فائزه رفیعی دیگر سابریست گیلانی تیم ملی دربازی‌های جهانی پاریس در مرحله یک سی و دوم پایانی با شکست در برابر حریف آلمانی از گردونه بازی‌ها حذف شد.

پاسخی بگذارید