شرایط انتقال تیم به خریدار جدید سپیدرود
تاریخ: ۱۸:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۳
در جلسه مابین بیات ، رهنما و الماسخاله مطرح شد

خریدار باشگاه سپیدرود رشت گفت: در جلسه‌ای که صبح امروز (پنجشنبه) با حضور مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و فرامرز الماسخاله رئیس هیات فوتبال گیلان برگزار شد به تفاهم خوبی دست پیدا کردیم. کیومرث بیات عصر امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با اشاره به جلسه‌ای که مابین وی، رهنما و […]

خریدار باشگاه سپیدرود رشت گفت: در جلسه‌ای که صبح امروز (پنجشنبه) با حضور مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و فرامرز الماسخاله رئیس هیات فوتبال گیلان برگزار شد به تفاهم خوبی دست پیدا کردیم.

کیومرث بیات عصر امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با اشاره به جلسه‌ای که مابین وی، رهنما و الماسخاله برگزار شد اظهار کرد: در این جلسه طرفین نقطه نظرات خود را بیان کردند و با تعاملی که به وجود آمد مقرر شد بنده به تعهدات مالی خود جامه عمل پوشانده و هیات فوتبال نیز هم‌زمان با پیشرفت تعهدات، زمینه را برای انتقال رسمی تیم فراهم کند.

وی گفت: فضای جلسه مثبت بود و طرفین به تفاهم کامل دست یافتند. در این جلسه مسعود رهنما اعلام داشت برای موفقیت سپیدرود هر اقدامی که نیاز باشد انجام می‌دهد. همچنین فرامز الماسخاله این اطمینان خاطر را به بنده دادند که هر چه سریع‌تر انتقال قطعی باشگاه را انجام دهند.

خریدار باشگاه سپیدرود رشت بیان کرد : دوشنبه آتی دو بازیکن خارجی با ملیت‌های ارمنستانی و گرجستانی که در پست دفاع وسط و سنتر فوروارد بازی می‌کنند در تمرینات حضور پیدا خواهند کرد و در صورت تأیید فنی از سوی کادر فنی به تیم خواهند پیوست.

پاسخی بگذارید