مهلت پنج روزه به سپیدرود
تاریخ: ۱۹:۴۳ :: ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
حسین کعبی: اگر پولم را ندهند شکایت می کنم

مدافع راست فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود گفت: به آقای تن زاده می گویم که اگر تا ۵ روز دیگر پول من را ندهند، شکایت می کنم تا حق و حقوقم را بگیرم. حسین کعبی مدافع راست فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود در گفتگو با “ورزش سه” و در خصوص شرایط خود در تیم سپیدرود […]

مدافع راست فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود گفت: به آقای تن زاده می گویم که اگر تا ۵ روز دیگر پول من را ندهند، شکایت می کنم تا حق و حقوقم را بگیرم.
حسین کعبی مدافع راست فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود در گفتگو با “ورزش سه” و در خصوص شرایط خود در تیم سپیدرود نیز خاطرنشان کرد: فعلا هیچ چیز مشخص نیست. من تا شرایط مهیا نشود نمی توانم با این آقایانی که هستند کار کنم. چون تکلیف بازیکنان مشخص نیست. گفتند بازیکنان سن بالا نمی خواهیم، کسانی که با کریمی بودند را نمی خواهیم و کلی شروط دیگر. من دنبال هیچ چیزی نیستم؛ نه شهرت، نه محبوبیت و نه پول. من برای مردم بازی می کنم و اگر مردم بخواهند می مانم و دلیلی برای همکاری با مدیرانی که فوتبالی نیستند نمی بینم. در موردشان هم حرف نمی زنم، چون اگر حرف بزنم بزرگ می شوند.
وی در ادامه با اشاره به این موضوع که تن زاده مالک مناسبی برای باشگاه نیست، گفت: به نظرم مردم باید تیم را از ایشان بگیرند و یک مدیر قوی بیاید که تیم را ساپورت کند. آقای تن زاده دو سال پیش کجا بوده  و حالا که می بیند تیم هوادار دارد، پیدایش می شود. تا آخر این هفته پول من را ندهند شکایت می کنم و حقم را می گیرم. اگر مردم رشت من را می خواهند، قرارداد می بندم. این یک واقعیت است؛ نه خودشان را قبول دارم و نه چِکشان را. مدیر فوتبالی نباشد من قبول ندارم و همکاری نمی کنم. همینجا هم به آقای تن زاده می گویم که اگر تا ۵ روز دیگر پول من را ندهند، شکایت می کنم تا حق و حقوقم را بگیرم.

پاسخی بگذارید