در آخرین رتبه بندی جهانی تکواندو در ژانویه
تاریخ: ۲۰:۵۴ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
جهش ۲ پله ای ملی پوش گیلانی

تکواندوکار گیلانی تیم ملی ایران در آخرین رتبه‌بندی فدراسیون جهانی تکواندو در ژانویه با ۲ پله صعود به مکان چهارم وزن اول المپیک صعود کرد. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، آرمین هادی پور در رتبه‌بندی المپیکی و در وزن منفی ۵۸ کیلوگرم (وزن اول المپیک) با کسب ۱۸۳٫۲۸ […]

تکواندوکار گیلانی تیم ملی ایران در آخرین رتبه‌بندی فدراسیون جهانی تکواندو در ژانویه با ۲ پله صعود به مکان چهارم وزن اول المپیک صعود کرد.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، آرمین هادی پور در رتبه‌بندی المپیکی و در وزن منفی ۵۸ کیلوگرم (وزن اول المپیک) با کسب ۱۸۳٫۲۸ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت. در این وزن تائه هون کیم از کره جنوبی با کسب ۳۶۴٫۳۶ امتیاز و کارلوس ناوارو از مکزیک با کسب ۲۳۰٫۱۱ امتیاز به ترتیب در مکان‌های اول و سوم قرار گرفتند.

وی در رتبه‌بندی جهانی و در وزن منفی ۵۴ کیلوگرم (وزن اول جهانی) با کسب ۱۴۳ امتیاز همچنان در جایگاه دوم قرار دارد. در این وزن تائه هون کیم از کره جنوبی با کسب ۱۴۵٫۸ امتیاز و جک وولی از ایرلند جنوبی با کسب ۱۲۳٫۷ امتیاز به ترتیب در مکان‌های اول و سوم قرار دارند.

هادی پور در رتبه‌بندی جهانی در وزن منفی ۵۸ کیلوگرم (وزن دوم جهانی) با کسب ۴۱٫۷۸ امتیاز در مکان ۲۹ جهانی قرار دارد. به گزارش روجا اسپورت در این وزن کارلوس ناوارو از مکزیک با کسب ۲۲۹٫۰۴ امتیاز، تائه هون کیم از کره جنوبی با کسب ۲۱۸٫۵۶ امتیاز و توتوسا کابرِرا از اسپانیا با کسب ۱۵۹٫۷۲ امتیاز به ترتیب در مکان‌های اول تا سوم جای دارند.

به گزارش فارس، آرمین هادی پور در رتبه‌بندی ماه دسامبر در وزن اول المپیکی با کسب ۲۷۰ امتیاز در مکان ششم جای داشت و در رتبه‌بندی ژانویه با ۲ پله صعود در مکان چهارم جای گرفته است.

پاسخی بگذارید