در رقابت‌های قهرمانی کشور نوجوان پسر رقم خورد؛
تاریخ: ۲۰:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۱
جایگاه نازل دهمی برای تکواندوکاران نوجوان گیلان

تیم هیأت تکواندو گیلان تنها با کسب یک مدال نقره و قرارگیری در رده دهم مسابقات قهرمانی تکواندو کشور در رده سنی نوجوانان عملکردی ضعیف از خود بر جای گذاشت. در پایان بیست و هشتمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان کشور، تکواندوکاران گیلانی نتوانستند به جایگاهی بهتر از دهمی دست پیدا کنند. در این مسابقات […]

تیم هیأت تکواندو گیلان تنها با کسب یک مدال نقره و قرارگیری در رده دهم مسابقات قهرمانی تکواندو کشور در رده سنی نوجوانان عملکردی ضعیف از خود بر جای گذاشت.

در پایان بیست و هشتمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان کشور، تکواندوکاران گیلانی نتوانستند به جایگاهی بهتر از دهمی دست پیدا کنند.

در این مسابقات تکواندوکاران گیلانی تنها با یک مدال نقره و کسب ۲۹ امتیاز در مکان دهم جدول جای گرفتند.

مازندران با کسب یک طلا، یک نقره و سه برنز و ۵۰ امتیاز در مکان نخست و تیم‌های البرز با یک طلا، سه نقره، یک برنز و کسب ۴۹ امتیاز و فارس با دو طلا، یک برنز و کسب ۴۴ امتیاز جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در پایان این رقابت‌ها جاوید عاشوری از تیم گیلان از سوی کمیته برگزاری مسابقات به‌عنوان بهترین سرپرست انتخاب شد.

احمدرضا مختاری از فارس به‌عنوان فنی‌ترین بازیکن و رشید فتاحی از مازندران نیز به‌عنوان بهترین سرمربی این رقابت‌ها برگزیده شدند.

محمد درویشی از هرمزگان به‌عنوان بازیکن پهلوان برگزیده‌شده و کاپ تیم اخلاق نیز به آذربایجان شرقی رسید.

گفتنی است بیست و هشتمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی کشور در رده سنی نوجوان از روز پنجشنبه نهم شهریورماه در مجموعه ورزشی شهید دستغیب شیراز آغازشده و به مدت دو روز ادامه یافت. در این رقابت‌ها ۳۰۶ ورزشکار در قالب ۳۲ تیم شرکت داشتند.

پاسخی بگذارید