در رقابت های لیگ برتر کبدی مردان ایران
تاریخ: ۱۹:۳۶ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۴
تیم کبدی تالش نماینده گیلان در مرحله نهایی مسابقات

حریفان تیم کبدی تالش در مرحله نهایی دوازدهمین دوره مسابقات کبدی لیگ برتر باشگاه‌های کشور مشخص شدند. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از تالش، مرحله نهایی دوازدهمین دوره مسابقات کبدی با شرکت ۱۰ تیم در ۲ گروه، روز آدینه ششم بهمن‌ماه به میزبانی شهر کرج آغاز می‌شود و تا دوازدهم […]

حریفان تیم کبدی تالش در مرحله نهایی دوازدهمین دوره مسابقات کبدی لیگ برتر باشگاه‌های کشور مشخص شدند.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از تالش، مرحله نهایی دوازدهمین دوره مسابقات کبدی با شرکت ۱۰ تیم در ۲ گروه، روز آدینه ششم بهمن‌ماه به میزبانی شهر کرج آغاز می‌شود و تا دوازدهم بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

بر این اساس، تیم هیأت کبدی تالش نماینده گیلان در لیگ برتر کبدی مردان در گروه الف این بازی‌ها با تیم‌های دهیاری محمدآباد گرگان، دولت‌آباد اصفهان، ساری و البرز هم‌گروه است، پیام نور آذربایجان غربی، سران جنوب اهواز، رعد پدافند هوایی گلستان، رعد پدافند هوایی تهران و ۴ آذر اندیمشک در گروه ب این مسابقات با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش فارس، تیم کبدی تالش نماینده گیلان در لیگ برتر مردان با ترکیب اکبر پورنامدار، پیام حسین پور، امیر سخنور، امین شفقی، سجاد جدیلی، مصطفی جعفری، صابر درستکار، یوسف کامران پور، سجاد اسکندرپور، وحید طهماسبی و حسین شیروانی به سرمربیگری حداد رحیمی به مصاف رقبا می‌رود.

پاسخی بگذارید