در رنکیگ ماه آوریل فدراسیون جهانی؛
تاریخ: ۱۷:۵۰ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
تکواندوکار گیلانی در جمع ده ورزشکار برتر جهان

با اعلام رنکینگ جدید فدراسیون جهانی تکواندو در ماه آوریل، تکواندوکار گیلانی تیم ملی با یک پله سقوط در مکان هفتم وزن منفی ۵۸ کیلوگرم جای گرفت. به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در رده‌بندی المپیکی ماه آوریل فدراسیون جهانی تکواندو، آرمین هادی پور تکواندوکار وزن منفی ۵۸ کیلوگرم تیم ملی ایران با کسب ۲۵۷٫۴۴ […]

با اعلام رنکینگ جدید فدراسیون جهانی تکواندو در ماه آوریل، تکواندوکار گیلانی تیم ملی با یک پله سقوط در مکان هفتم وزن منفی ۵۸ کیلوگرم جای گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در رده‌بندی المپیکی ماه آوریل فدراسیون جهانی تکواندو، آرمین هادی پور تکواندوکار وزن منفی ۵۸ کیلوگرم تیم ملی ایران با کسب ۲۵۷٫۴۴ امتیاز در مکان هفتم جای گرفت. تائه هون کیم از کره جنوبی با کسب ۵۹۶٫۱۸ در صدر این وزن قرار دارد.

هادی پور در رنکینگ جهانی و در وزن منفی ۵۴ کیلوگرم بدون تغییر جایگاه، با کسب ۱۹۷٫۵ امتیاز در مکان دوم قرارگرفته است. در این وزن تائه هون کیم از کره جنوبی با کسب ۲۲۵٫۶ امتیاز همچنان صدرنشین است و سزار رودریگز از مکزیک با کسب ۱۸۹٫۵۷ امتیاز در مکان سوم جای گرفته است.

تکواندوکار گیلانی در رده‌بندی جهانی و در وزن منفی ۵۸ کیلوگرم با کسب ۶۱٫۴۴ امتیاز و یک پله سقوط در مکان سی و دوم جهان جای گرفت، در این وزن تائه هون کیم از کره جنوبی، کارلوس ناوارو از مکزیک و فرزان عاشورزاده از ایران در مکان‌های اول تا سوم قرار دارند.

پاسخی بگذارید