فولاد نخستین فینالیست لیگ والیبال مردان؛
تاریخ: ۱۶:۳۹ :: ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
تکلیف دومین فینالیست به راند سوم کشیده شد

فولاد گیلان به‌عنوان نخستین فینالیست لیگ والیبال مردان استان در پایان دور برگشت مرحله نیمه پایانی این مسابقات مشخص شد. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، دور برگشت مرحله نیمه پایانی لیگ والیبال مردان با برگزاری دو بازی در رشت پیگیری شد. ابتدا دو تیم هیأت والیبال رشت و […]

فولاد گیلان به‌عنوان نخستین فینالیست لیگ والیبال مردان استان در پایان دور برگشت مرحله نیمه پایانی این مسابقات مشخص شد.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، دور برگشت مرحله نیمه پایانی لیگ والیبال مردان با برگزاری دو بازی در رشت پیگیری شد. ابتدا دو تیم هیأت والیبال رشت و وحدت جوانان ماسال از ساعت ۱۶ روز آدینه (دیروز) در سالن تختی مجموعه ورزشی عضدی رشت به مصاف یکدیگر رفتند. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه سه بر دو به سود پسران شهر باران به پایان رسیده بود و رشتی‌ها برای صعود به فینال به یک پیروزی دیگر نیاز داشتند.

این بازی جذاب و دیدنی با نتیجه سه بر یک به سود ماسالی‌ها خاتمه یافت تا تکلیف تیم صعودکننده به بازی سوم کشیده شود. وحدت ماسال ست‌های اول، سوم و چهارم را به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۰ به سود خود به پایان رساند و در ست دوم با نتیجه ۱۴ بر ۲۵ مقابل تیم پرقدرت رشت شکست خورد.

راند سوم نبرد این دو تیم در سالن شهید شیرازی ماسال برگزار خواهد شد تا تکلیف دومین فینالیست لیگ والیبال مردان مشخص شود.

در دومین دیدار مرحله نیمه پایانی، دو تیم فولاد گیلان و هیأت والیبال انزلی از ساعت ۱۸ در سالن تختی به مصاف یکدیگر رفتند. بازی رفت این دو تیم با برتری سه بر صفری فولادی‌ها به پایان رسیده بود و این تیم برای صعود نیاز به یک پیروزی دیگر داشت.

بازی برگشت نیز همانند بازی رفت با نتیجه سه بر صفر به سود پسران شهر باران خاتمه یافت تا فولادی‌ها به‌عنوان نخستین تیم به فینال لیگ والیبال مردان استان صعود کنند.

فولاد در این دیدار با نتایج ۲۸ بر ۲۶، ۲۵ بر ۲۱ و ۳۰ بر ۲۸ مقابل رقیب قدرتمند خود به پیروزی دست‌یافت.

پاسخی بگذارید