پس از تغییر کادرفنی توسط بیات
تاریخ: ۱۸:۳۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۲
تمرین سپیدرود رشت با میدان داری سهیل حق شناس

نخستین تمرین سپیدرود رشت با حضور کادر فنی جدید و به سرمربیگری امید روان‌خواه با حضور همه بازیکنان در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شد. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، نخستین تمرین سپیدرود رشت با حضور کادر فنی جدید عصر امروز (چهارشنبه) و از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه […]

نخستین تمرین سپیدرود رشت با حضور کادر فنی جدید و به سرمربیگری امید روان‌خواه با حضور همه بازیکنان در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شد.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، نخستین تمرین سپیدرود رشت با حضور کادر فنی جدید عصر امروز (چهارشنبه) و از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شد. در این تمرین که ۱۰۰ هوادار از آن استقبال کردند، کلیه بازیکنان حضور داشتند و زیر نظر سهیل حق‌شناس مربی سپیدرود تمرین کردند. احمد آهی تنها غایب تمرین سپیدرود رشت بود. وی به دلیل مصدومیت کماکان نمی‌تواند با تیم تمرین کند.

سیلمار مربی برزیلی اغلب دقایق در حال گفت‌وگو با امید روان‌خواه سرمربی تیم بود و به نظر می‌رسید این دو در حال ارزیابی بازیکنان بودند. روان‌خواه در دقایقی از تمرین نظراتی به سهیل حق‌شناس داده و تمرین مجدداً زیر نظر کاپیتان اسبق سپیدرود پیگیری می‌شد.

احمد آهنگی سرپرست سپیدرود و کیومرث بیات خریدار باشگاه نیز در تمرین امروز حضور داشتند. حضور شهرام حمیدی مدیر اجرایی سپیدرود در تمرین از نکات قابل‌توجه بود و نشان از آن داشت که بیات همه عوامل فنی و مدیریتی سپیدرود را اخراج نکرده است. همچنین طبق شنیده‌ها، حمید سجادی مربی دروازه‌بان‌های سپیدرود قرار است به تمرینات تیم ملحق شود.

به گزارش فارس، تیم فوتبال سپیدرود رشت عصر فردا (پنجشنبه) در دیداری دوستانه و از ساعت ۱۵:۰۰ در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف پاس گیلان می‌رود.

پاسخی بگذارید