تاریخ: ۲۰:۰۷ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
بهمن ماه استارت لیگ برتر بسکتبال بانوان

دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال بانوان گیلان در فصل ۹۶-۹۷ با حضور ۱۲ تیم از روز آدینه (۶ بهمن‌ماه) آغاز می‌شود. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، دومین دوره از رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال بانوان با حضور ۱۲ تیم لنگرود، دانشگاه گیلان، رفاه لاهیجان، هایپر، ملکی، صنایع‌دستی راست‌کردار […]

دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال بانوان گیلان در فصل ۹۶-۹۷ با حضور ۱۲ تیم از روز آدینه (۶ بهمن‌ماه) آغاز می‌شود.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، دومین دوره از رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال بانوان با حضور ۱۲ تیم لنگرود، دانشگاه گیلان، رفاه لاهیجان، هایپر، ملکی، صنایع‌دستی راست‌کردار انزلی، آرنا، صومعه‌سرا، لوشان، شبستان، بیستون رودسر و لاهیجان آغاز می‌شود.

طبق قرعه‌کشی، تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها در ۲ گروه ۶ تیمی به‌صورت متمرکز با یکدیگر مصاف خواهند داشت و میزبان نخستین دور این بازی‌ها تیم صومعه‌سرا است. تیم‌های دانشگاه گیلان، آرنا، لاهیجان، هایپر، رفاه لاهیجان، شبستان، لوشان، صنایع‌دستی راست‌کردار انزلی، بیستون، لنگرود و ملکی (۲ دور) به ترتیب سایر میزبانان این بازی‌ها می‌باشند.

به گزارش فارس، نخستین دوره لیگ برتر والیبال استان در فصل ۹۵-۹۶ با حضور ۹ تیم برگزار شد و در پایان تیم لیگ گیلان موفق به کسب قهرمانی این بازی‌ها شد. تیم‌های لاهیجان و دانشگاه گیلان به ترتیب موفق به کسب مقام‌های دومی و سومی این مسابقات شدند.

پاسخی بگذارید