تاریخ: ۱۲:۴۴ :: ۱۳۹۷/۰۲/۱۴
برگزاری آزمون دوره ارتقاء کمربند قرمز تا دان ۲ در گیلان

آزمون دوره ۲۴۴ ارتقا کمربند قرمز تا دان و پوم دو تکواندو استان گیلان در گروه دختران با حضور ۲۳۶ شرکت‌کننده از سراسر استان گیلان در خانه تکواندو گیلان برگزار شد. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، آزمون ارتقا کمربند قرمز تا دان و پوم دو تکواندو استان گیلان […]

آزمون دوره ۲۴۴ ارتقا کمربند قرمز تا دان و پوم دو تکواندو استان گیلان در گروه دختران با حضور ۲۳۶ شرکت‌کننده از سراسر استان گیلان در خانه تکواندو گیلان برگزار شد.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، آزمون ارتقا کمربند قرمز تا دان و پوم دو تکواندو استان گیلان پنجشنبه با حضور ۲۳۶ شرکت‌کننده دارای کمربندهای قرمز پوم یک، دان یک، پوم دو و دان دو در خانه تکواندو گیلان برگزار شد.

این دوره زیر نظر بابایی ناظر فدراسیون تکواندو برگزار شد و زهرا پاریاب، حدیث غروبی، نگین کلامی، سیده ندا رستاد، مرادی و باقی زاده از گیلان ممتحنین این آزمون بودند.

رئیس کمیته آزمون هیات تکواندو گیلان پیرامون این دوره به خبرنگار فارس گفت: نخستین آزمون سال ۹۷ با حضور شش ممتحن از استان گیلان و نماینده فدراسیون تکواندو با حضور گسترده تکواندوکاران در خانه تکواندو گیلان برگزار شد.

فریبا یوسفی با اشاره به حضور چشمگیر تکواندوکاران در آزمون دوره ۲۴۴ ارتقا کمربند قرمز تا دان و پوم دو افزود: این مهم در حالی اتفاق افتاد که در سال‌های گذشته و در بازه زمانی مشابه، تعداد شرکت‌کنندگان به‌زحمت به ۵۰ نفر می‌رسید.

پاسخی بگذارید