قهرمانی شهرداری رشت در لیگ برتر نونهالان
تاریخ: ۱۸:۲۴ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
با پیروزی در الگیلانو

نیم‌فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر نونهالان فوتبال کشور با صدرنشینی نونهالان شهرداری رشت در گروه دوم به پایان رسید. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، با برگزاری بازی‌های هفته دهم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور و با توجه به فرارسیدن ایام امتحانات دانش آموزان، این مسابقات […]

نیم‌فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر نونهالان فوتبال کشور با صدرنشینی نونهالان شهرداری رشت در گروه دوم به پایان رسید.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، با برگزاری بازی‌های هفته دهم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور و با توجه به فرارسیدن ایام امتحانات دانش آموزان، این مسابقات وارد تعطیلات نیم‌فصل شد.

گل سرسبد بازی‌های هفته پایانی در گروه دوم، مصاف نمایندگان فوتبال گیلان در این رقابت‌ها بود؛ جایی که دو تیم نونهالان ملوان بندر انزلی و شهرداری رشت در بندرانزلی به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار تماشایی در پایان با یک گل به سود نونهالان شهرداری رشت به پایان رسید تا این تیم بافاصله‌ای ۴ امتیازی نسبت به تیم دوم جدول، صدرنشین نیم‌فصل اول این رقابت‌ها لقب گرفته و نونهالان انزلیچی هم در پله سوم جدول  قرار بگیرند.

نونهالان شهرداری رشت از ۱۰ بازی، با ۷ برد، ۲ تساوی و یک باخت با کسب ۲۳ امتیاز در رده نخست جدول رده‌بندی گروه دوم و نونهالان ملوان بندرانزلی از همین تعداد مسابقه با ۵ پیروزی، ۳ تساوی و ۲ شکست و کسب ۱۸ امتیاز در رده سوم این جدول رده‌بندی قرار گرفتند.

به گزارش فارس، علاوه بر این دو تیم گیلانی، تیم‌های نونهالان شهرداری اردبیل، مهدیه تبریز، نود ارومیه، گسترش فولاد تبریز، دبیری تبریز و ذوب‌آهن اردبیل  از دیگر تیم‌های گروه دوم رقابت‌های لیگ برتر  نونهالان فوتبال کشور هستند.

سرمربی این فصل نونهالان شهرداری رشت رامین جعفری خواه است و حسین ناظمی و ساسان باقرپور به‌عنوان مربیان و حجت مرادی به‌عنوان سرپرست وظیفه همراهی و هدایت این تیم را بر عهده‌دارند.

پاسخی بگذارید