به منظور شرکت در بازی های هنرهای رزمی آسیا؛
تاریخ: ۱۷:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
بانوی گیلانی در لیست نهایی تیم ملی تکواندو

تکواندو کار گیلانی در لیست نهایی تیم ملی تکواندو بانوان برای شرکت در بازی های هنرهای رزمی آسیا قرار قرار گرفت. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، تکواندوکار گیلانی برای شرکت در بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا در لیست نهایی تیم ملی تکواندو بانوان ایران قرار […]

تکواندو کار گیلانی در لیست نهایی تیم ملی تکواندو بانوان برای شرکت در بازی های هنرهای رزمی آسیا قرار قرار گرفت.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، تکواندوکار گیلانی برای شرکت در بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا در لیست نهایی تیم ملی تکواندو بانوان ایران قرار گرفت.

بازی های هنرهای رزمی آسیا در رشته تکواندو در دو بخش کیوروگی و پومسه از تاریخ ۲۷ تا ۳۱ شهریور به میزبانی عشق آباد ترکمنستان برگزار خواهد شد و تیم ملی تکواندو بانوان ایران در این رقابت ها با ترکیب پارسا، کیانی، جوادی و مداحی حضور پیدا خواهد کرد. سرمربی گری تیم ملی تکواندو ایران بر عهده کمرانی می باشد و طیبه پارسا تکواندوکار گیلانی در وزن منفی ۵۷ کیلوگرم در این رقابت ها به مصاف رقیبان خود خواهد رفت.

گفتنی است طیبه پارسا پیش از این در رقابت های دانشجویان جهان که به میزبانی چین تایپه برگزار شد به عنوان نماینده ایران در وزن منفی ۵۷ کیلوگرم در اولین نبرد با شکست برابر تکواندوکار پرتغالی از دور بازی ها کنار رفت.

پاسخی بگذارید