تاریخ: ۱۶:۱۹ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۴
۴ گیلانی در جمع ۱۰۰ ورزشکار برتر کاراته جهان

۴ کاراته کای گیلانی در جدیدترین رده فدراسیون جهانی کاراته در ماه آوریل، در جمع ۱۰۰ ورزشکار برتر فعال دنیا قرار گرفتند. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، در تازه‌ترین رده‌بندی فدراسیون جهانی کاراته در ماه آوریل، سارا بهمن یار ، آویشن باقری ، مهتاب اسماعیلی و جاسم ویشگاهی […]

۴ کاراته کای گیلانی در جدیدترین رده فدراسیون جهانی کاراته در ماه آوریل، در جمع ۱۰۰ ورزشکار برتر فعال دنیا قرار گرفتند.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، در تازه‌ترین رده‌بندی فدراسیون جهانی کاراته در ماه آوریل، سارا بهمن یار ، آویشن باقری ، مهتاب اسماعیلی و جاسم ویشگاهی در جمع ۱۰۰ ورزشکار برتر فعال دنیا قرار گرفتند.

سارا بهمن یار در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم با کسب ۱۰۲۷٫۵ امتیاز در مکان ۷۴ دنیا قرار گرفت. در این وزن الکساندرا از فرانسه با کسب ۱۶۱۶۳ امتیاز، آراپوگلو از ترکیه با کسب ۱۵۵۴۳ امتیاز و پلانک از اتریش با کسب ۱۳۹۰۲ امتیاز به ترتیب در مکان‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

آویشن باقری کاراته کای گیلانی وزن منفی ۵۵ کیلوگرم تیم ملی با کسب ۷۵۰ امتیاز در مکان ۹۷ دنیا قرار گرفت. در این وزن کاردین از ایتالیا با کسب ۱۴۷۸۷ امتیاز، کومیزاکی از برزیل با کسب ۱۱۶۵۶ امتیاز و امیلی از فرانسه با کسب ۸۵۱۷ امتیاز به ترتیب در مکان‌های اول تا سوم جای گرفتند.

مهتاب اسماعیلی کاراته کای گیلانی وزن منفی ۶۸ کیلوگرم با کسب ۴۵۵ امتیاز در مکان ۱۳۷ این وزن قرار گرفت. در این وزن آیسا از اتریش با کسب ۱۲۶۸۳ امتیاز، اینگا از روسیه با کسب ۱۰۱۷۴ امتیاز و آیزی از فرانسه با کسب ۸۸۵۳ امتیاز به ترتیب در مکان‌های اول تا سوم جای گرفتند.

جاسم ویشگاهی ملی‌پوش اسبق کاراته ایران که با شرکت در کاراته وان سالزبورگ و کسب مدال برنز، بازگشت باشکوهی به کاراته داشت موفق شد در وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم با کسب ۳۲۷ امتیاز در مکان ۱۸۴ دنیا قرار بگیرد. در این وزن جاناتان از آلمان با کسب ۱۳۶۸۲ امتیاز در صدر قرار گرفت.

امیرحسین سهرابی دیگر کاراته کای گیلانی است که با کسب ۲۸۰ امتیاز در مکان ۲۷۵ دنیا قرار گرفت. در این وزن وینیچیوز از برزیل با کسب ۸۹۷۴ امتیاز در صدر قرارگرفته است.

در لیست ورزشکاران فعال در رشته کاراته نیز ۴ کاراته کای گیلانی در جمع ۱۰۰ ورزشکار برتر وزن خود قرار دارند . سارا بهمن یار با کسب امتیاز ۸۷۷٫۵ در مکان ۳۹ وزن منفی ۵۰ کیلوگرم، آویشن باقری با کسب ۷۵۰ امتیاز در مکان ۴۶ وزن منفی ۵۵ کیلوگرم، مهتاب اسماعیلی با کسب امتیاز ۳۱۷٫۵ در مکان ۸۰ وزن منفی ۶۸ کیلوگرم و جاسم ویشگاهی با کسب امتیاز ۳۱۵ در مکان ۸۴ وزن مثبت ۸۴ قرار گرفتند.

پاسخی بگذارید