پیام شیرعلی،سرمربی گیلانی تیم ملی سپک تاکرا
تاریخ: ۱۷:۴۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۲
ایران در هر ۵ بخش شانس مدال دارد

سرمربی گیلانی تیم ملی سپک تاکرا گفت: ملی پوشان تیم ملی سپک تاکرا در هر ۵ ماده از آمادگی بالایی برخوردار هستند و پس از کسب مدال برنز در هوپ تاکرا باروحیه‌ای بالاتر در سایر ماده‌ها با رقبا مصاف مسابقه می‌دهیم. پیام شیرعلی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از رشت بابیان اینکه تیم ملی سپک […]

سرمربی گیلانی تیم ملی سپک تاکرا گفت: ملی پوشان تیم ملی سپک تاکرا در هر ۵ ماده از آمادگی بالایی برخوردار هستند و پس از کسب مدال برنز در هوپ تاکرا باروحیه‌ای بالاتر در سایر ماده‌ها با رقبا مصاف مسابقه می‌دهیم.

پیام شیرعلی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از رشت بابیان اینکه تیم ملی سپک تاکرا ایران در ۵ بخش در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ مسابقه می‌دهد اظهار کرد: در نخستین روز این بازی‌ها و در بخش هوپ تاکرا، تیم ملی ایران با ثبت رکورد ۴۴۰ پس از تایلند و فیلیپین در مکان سوم قرار گرفت و موفق شد مدال برنز بازی‌ها را کسب کند.

وی گفت: ملی پوشان ایرانی در ۴ بخش تیم اونت (تیمی)، کواد (۴ نفره)، رگو (۳ نفره) و دبل (۲ نفره) با رقیبان مسابقه می‌دهد که امید بالایی برای کسب مدال در این ۴ رده داریم.

به گزارش فارس، مسابقات جهانی سپک تاکرا به میزبانی بانکوک از بیستم آذرماه آغازشده است و تا پایان بیست و هشتم آذرماه ادامه خواهد داشت.

پاسخی بگذارید