گروه: اخبار
تاریخ: ۱۲:۰۳ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۸

دو شمشیرباز گیلانی به‌منظور شرکت در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا عازم تایلند شدند. محمد رهبری و فائزه رفیعی دو شمشیرباز گیلانی برای شرکت در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا در قالب تیم شمشیربازی دانشگاه آزاد به تایلند اعزام شدند. تیم شمشیربازی ایران در این رقابت‌ها در دو بخش آقایان و بانوان در سه اسلحه سابر، اپه […]

دو شمشیرباز گیلانی به‌منظور شرکت در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا عازم تایلند شدند.

محمد رهبری و فائزه رفیعی دو شمشیرباز گیلانی برای شرکت در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا در قالب تیم شمشیربازی دانشگاه آزاد به تایلند اعزام شدند.

تیم شمشیربازی ایران در این رقابت‌ها در دو بخش آقایان و بانوان در سه اسلحه سابر، اپه و فلوره با ۲۴ بازیکن حضور خواهد داشت. ارادتمند، طاهرخانی، صدزاده و شوقیان کادر مدیریتی و فنی تیم اعزامی دانشگاه آزاد را تشکیل می‌دهند.

 رهبری پیش‌ازاین در رقابت‌های شمشیربازی المپیاد دانشجویان جهان در بخش سابر انفرادی موفق به کسب مدال برنز شد و توانست به همراه فتوحی نخستین مدال تاریخ شمشیربازی ایران در یونیورسیاد جهانی را کسب کند. وی همچنین در این مسابقات در بخش سابر تیمی موفق شد به همراه پاکدامن، فتوحی و باهر گردن‌آویز نقره را از آن خود کند.

رفیعی نیز پیش‌ازاین در رقابت‌های آسیایی تایلند در بخش سابر تیمی به همراه باقرزاده، سازنچیان و برزگر به مصاف رقبای آسیایی رفت و در پایان در جایگاه نهم قرار گرفت. وی پیش‌ازاین در رقابت‌های شمشیربازی جایزه بزرگ مسکو نیز نتوانست جایگاهی بهتر از یک‌صد و شانزدهمی کسب کند.

منبع : فارس

پاسخی بگذارید