به منظور شرکت در مسابقات قایقرانی قهرمانی آسیا؛
گروه: اخبار
تاریخ: ۱۶:۲۰ :: ۱۳۹۶/۰۶/۰۸

دو بانوی قایقران گیلانی به‌منظور شرکت در رقابت‌های قایقرانی قهرمانی آسیا به تایلند اعزام شدند. دو قایقران گیلانی برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا در بخش روئینگ به مسابقات قایقرانی آسیا که به میزبانی تایلند برگزار می‌شود اعزام شدند. تیم قایقرانی بانوان ایران در بخش روئینگ با ترکیب ملائی، برزگر، عشقی، جاور، کرمی، امیدی، وقوفی، […]

دو بانوی قایقران گیلانی به‌منظور شرکت در رقابت‌های قایقرانی قهرمانی آسیا به تایلند اعزام شدند.

دو قایقران گیلانی برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا در بخش روئینگ به مسابقات قایقرانی آسیا که به میزبانی تایلند برگزار می‌شود اعزام شدند.

تیم قایقرانی بانوان ایران در بخش روئینگ با ترکیب ملائی، برزگر، عشقی، جاور، کرمی، امیدی، وقوفی، افشاری، احمدی، عباسی، رحمانی و رومی در این رقابت‌ها به مصاف رقبا خواهد رفت که  نازنین ملایی و حمیرا برزگر دو قایقران گیلانی در این ترکیب ۱۲ نفره می‌باشند. مربی‌گری تیم ملی روئینگ ایران در بخش بانوان بر عهده نیکولا جیوگا و سولماز عباسی است.

همچنین در بخش آقایان و در قسمت روئینگ تیم ملی ایران با ترکیب شش‌نفره نصیری، محمدی، شجاعی، عباس‌آبادی، سعیدی و حبیبیان در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت. مربی‌گری تیم ملی روئینگ ایران در بخش آقایان بر عهده کاویانی و فرزام است.

گفتنی است رقابت‌های قایقرانی قهرمانی آسیا در بخش روئینگ از سیزدهم تا هفدهم شهریورماه به میزبانی تایلند و در پاتایا برگزار خواهد شد و تیم ملی روئینگ ایران در این رقابت‌ها در قسمت آقایان در چهار ماده و در قسمت بانوان در هشت ماده شرکت خواهد داشت.

منبع : فارس گیلان

پاسخی بگذارید