تاریخ: ۱۲:۲۲ :: ۱۳۹۷/۰۱/۳۰
استاد بزرگ شطرنج گیلان قهرمان جام بزرگ شیراز

شطرنج‌باز گیلانی در پایان رقابت‌های جام بزرگ شیراز با کسب مقام قهرمانی به کار خود در این مسابقات خاتمه داد. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، امیررضا پوررمضانعلی استاد بزرگ شطرنج ایران با کسب نه و نیم امتیاز در پایان ۱۱ دور از مسابقات استاندارد شطرنج جام بزرگ شیراز […]

شطرنج‌باز گیلانی در پایان رقابت‌های جام بزرگ شیراز با کسب مقام قهرمانی به کار خود در این مسابقات خاتمه داد.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، امیررضا پوررمضانعلی استاد بزرگ شطرنج ایران با کسب نه و نیم امتیاز در پایان ۱۱ دور از مسابقات استاندارد شطرنج جام بزرگ شیراز به مقام نخست این جام دست‌یافت.

پوررمضانعلی در دور پایانی جام با پیروزی مقابل ندیمی فر توانست به صدر جدول راه یابد و به مقام قهرمانی جام دست یابد، مهدی غلامی با نه امتیاز و پوئن شکنی بهتر در جایگاه دوم و مصدق پور با همین امتیاز در جایگاه سوم جای گرفتند.

شطرنج‌باز گیلانی در دور نخست مقابل محمد زارعی، در دور دوم مقابل حسین علوی، در دور سوم مقابل مرتضی مهرابی، در دور چهارم مقابل پویا اوریاد، در دور ششم مقابل آرش داغلی، در دور دهم مقابل مهرداد صداقتی و در دور یازدهم مقابل عدنان ندیمی فر به پیروزی دست‌یافت.

پوررمضانعلی در دوم پنجم مقابل مهدی غلامی، در دور هشتم مقابل مسعود مصدق پور و در دور نهم مقابل خلیل موسوی تن به‌تساوی داد تا در پایان با کسب نه و نیم امتیاز به مقام قهرمانی دست یابد.

به گزارش فارس، دومین دوره شطرنج جام بزرگ شیراز با حضور بیش از ۱۸۰ شطرنج‌باز در ۱۱ دور و در یک جدول به روش سوئیسی در مجموعه ورزشی شهید آیت‌الله دستغیب شیراز به سر داوری نیک‌سرشت برگزار شد.

پاسخی بگذارید