تاریخ: ۱۹:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۳۰
آتیلا حجازی : جایگاه نفت و سپیدرود انتهای جدول نیست

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: جایگاه سپیدرود رشت و نفت تهران انتهای جدول نیست و حیف است که این دو تیم باکیفیت در پایین جدول قرار دارند. به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آتیلا حجازی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپیدرود اظهار کرد: هر دو تیم دستخوش تغییراتی در کادر فنی […]

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: جایگاه سپیدرود رشت و نفت تهران انتهای جدول نیست و حیف است که این دو تیم باکیفیت در پایین جدول قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آتیلا حجازی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپیدرود اظهار کرد: هر دو تیم دستخوش تغییراتی در کادر فنی خود شدند و شرایط مناسبی در جدول لیگ برتر ندارد.

وی با بیان اینکه مساوی دردی از هیچ‌یک دوا نمی‌کند گفت: مساوی در این بازی به سود هیچ‌کدام از تیم‌ها نیست و هر دو تیم برای کسب پیروزی وارد میدان می‌شوند و هیچ‌کدام از تیم‌ها حریف و دست‌وپابسته‌ای نیستند.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران بیان کرد: امیدوارم سپیدرود در تمامی بازی‌ها به‌جز بازی مقابل نفت پیروز شود.

وی با بابیان اینکه مصدوم، محروم و هرچه فکر کنید در تیم ما وجود دارد گفت: علی‌رغم مشکلات فراوان تیم و بازیکنان انگیزه بالایی دارند و باید گفت که تیم کاملمان به اینجا نیامده است؛ دنبال بهانه هم نیستیم و انگیزه بازیکنانمان ما را به آینده امیدوار کرده است و معتقدیم مشکلات در همه تیم‌ها بوده و مختص تیم نفت نمی‌شود.

حجازی گفت: از یک تیم ۲۶، ۲۷ نفره حدود ۲۳ نفر به رشت آمده‌اند و برخی به دلایلی که عنوان کردن آن ضروری نیست به همراه ما نیامدند که دو بازیکن ما دروازه‌بان هستند.

سرمربی نفت تهران بیان کرد: در مورد خودم و آقای روان‌خواه باید عرض کنم که ما از دوستان قدیمی هستیم و امید را سال ۸۶ پدر به استقلال آورد که متأسفانه مدتی مصدوم شد و دوران فوتبالی وی طولانی نشد اما بازیکن بسیار قابلی بود و آرزوی موفقیت برای او در عرصه مربی‌گری دارم.

وی افزود: متأسفانه لیگ ما محدود به یک سری مربی خاص شده و هرسال تنها اسم تیم‌هایشان عوض می‌شود و خیلی سخت می‌توان وارد چرخه مربیگری شد و این به خاطر بی‌اعتمادی است که شاید مدیران وقت به مدیران جوان دارند

سرمربی نفت تهران اظهار کرد: شما ملاحظه کنید پارس جم از استخدام مهدی تاتار یا نفت مسجدسلیمان از استخدام محمود فکری و مهدی پاشا زاده در نساجی  ضرر نکرده است و این‌ها نمونه‌هایی از مربیان جوانی هستند که امتحانشان را پس می‌دهند؛ تا کی باید تنها به اسامی تکیه کنیم و این را بگویم همه این بزرگواران اساتید ما هستند و من به‌هیچ‌عنوان قصد جسارت ندارم ولی چه‌بهتر که به مربیان اعتماد شود چه در لیگ یک و چه در لیگ برتر.

حجازی بیان کرد: اینکه به مربیانی که در تیم استقلال و پرسپولیس حضور دارند بیشتر اعتماد شده و آن‌ها را استخدام می‌کنند این کاملاً سلیقه‌ای هست و در لیگ یک برای مثال تیمی همواره در ابتدای فصل با یک مربی خاص کار می‌کند و شایسته‌سالاری نبوده و روابط بیشتر حاکم است و این نشان می‌دهد که فوتبال ما خیلی درزمینهٔ استخدام مربیان اصولی نیست.

وی درباره امضا قرارداد خود گفت: قرارداد بنده و کادر فنی امضاشده و تاکنون کارت بازی صادر نشده و در صورت عدم صدور به‌عنوان تماشاچی در استادیوم حضور خواهم یافت.

سرمربی نفت تهران تصریح کرد: مسلماً اگر امیدوار نبودم به‌هیچ‌عنوان قبول مسئولیت نمی‌کردم درست است که صندلی لیگ برتر برای مربیان جذاب است ولی من از این قاعده مستثنا هستم و برای اهمیت ندارم در کدام لیگ باشم و می‌خواهم کارکنم و گروه باانگیزه‌ای که هستیم که فقط می‌خواهیم کار کنیم.

وی درباره ثبت قرارداد بازیکنان گفت: در قرارداد ما آمده که درخواست جذب شش بازیکن در نیم‌فصل را داده‌ایم و اگر نتوانیم قراردادی ثبت شود شاید ادامه همکاری ندهیم. در این چند روز فضا را تا این لحظه مثبت دیده‌ام.

وی با بیان اینکه اگر با این نفرات موفق می‌شدیم که در اینجای جدول نبودیم و تیم نیاز به تقویت دارد افزود: تعدادی از بازیکنان را به دلایل مختلف نمی‌خواهیم و لیست مازاد ما قرار دارند و تعدادی دیگر جوان هستند و مسلماً بازی با ۱۴، ۱۵ بازیکن نمی‌توان به رقابت‌ها ادامه داد.

وی به خبر مربوط به حضور عیسی آل کثیر در تیم استقلال نیز اشاره کرد و گفت: من این موضوع را از طریق منابع غیررسمی شنیدم و عیسی با ما در حال تمرین کردن است.

مسئول رسانه‌ای نفت تهران نیز گفت: فراهانی، کامدار، منوچهری ازجمله مصدومان تیم نفت هستند که در صورت رسیدن و صلاحدید کادر فنی فردا به بازی گرفته می‌شوند.

پاسخی بگذارید